اخبار كميته بازيها و ورزش كودكان استان اصفهان
اطلاعيه
ارسال شده توسط sportkids در تاریخ دو شنبه ، ۲۸ مهر ۱۳۹۳
عفت نجف پور

براي دريافت فايل pdf اطلاعيه روي همين متن كليك كنيد

 
نونهالان اصفهاني روز كودكان و المپيك را گرامي داشتند
ارسال شده توسط sportkids در تاریخ شنبه ، ۱۵ تير ۱۳۹۲
المپيك


همزمان با فرا رسيدن هفته المپيك (31 خرداد ماه لغايت 7 تبر ماه ) كميته بازيها و ورزش كودكان هيئت ورزشهاي همگاني استان اصفهان با همكاري دفتر كودكان معاونت امور اجتماعي استان اصفهان با حضور بيش از 100 نفر از كودكان مهدهاي كودك شهر اصفهان همايش پياده روي بر روي پل خواجو را برگزار نمود.

در اين همايش كه به منظور گراميداشت روز كودكان و المپيك در تاريخ 2/4/92 با حضور امير باقري رياست هيئت ورزشهاي همگاني استان ، آقاي فريضه نائب رئيس ، آقاي پور حجتي دبير و آقاي نعمتي مسئول كميته آموزش هيئت همگاني استان  برگزار شد.  ابتدا  نونهالان مهدهاي كودك با پوشيدن لباسهاي  متحد الشكل ورزشي به انجام حركات ورزشي پرداخته ودر ادامه با در دست داشتن پرچمهاي جمهوري اسلامي ، المپيك و پلاكاردهايي در زمينه فوايد انجام فعاليتهاي ورزشي از دوران كودكي در مسير پل خواجو راهپيمايي نمودند. 

 
راه اندازی مرکز ملی مطالعات ورزشی و بازی کودکان
ارسال شده توسط sportkids در تاریخ شنبه ، ۱۵ تير ۱۳۹۲
عفت نجف پور

به گزارش روابط عمومی انجمن ، مهدی آذربرزین رئیس انجمن بازی ها و ورزش کودکان از راه اندازی اولین مرکز ملی مطالعات ورزشی و بازی کودکان در آینده نزدیک خبر داد .

وی در ادامه با اشاره به ضرورت ، جایگاه ، نقش و اهمیت بازی و ورزش در رشد همه جانبه کودک و نیز خلا مرکزی جهت بررسی و مطالعه بر روی فعالیت های جسمی ، حرکتی ، عاطفی و ... کودکان احساس شده است . بنابراین انجمن در نظر دارد براساس نیازسنجی ، شرایط و موقعیت فعلی کودکان ، خصوصاً از بعد جسمانی و روانی با همکاری و تعامل با مراکز پژوهشی – تحقیقاتی و دانشکده های تربیت بدنی ، اقدام به راه اندازی مرکز ملی مطالعات ورزشی و بازی کودکان نماید .

در همین راستا ، انجمن از کلیه اساتید ، دانشجویان ، مربیان ، کارشناسان ، صاحب نظران و سایر کسانی که علاقمند و مایل هستند در این رابطه با انجمن همکاری و در اجرای برنامه ها مشارکت داشته باشند دعوت می نماید با شماره تلفن 09123271710 و نمابر 66344027 و آدرس ایمیل maa_1328@yahoo.comتماس حاصل نموده و نسبت به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود اقدام نمایند .

 
معاون بهزیستی اصفهان: سبک زندگی جامعه نیازمند بازسازی است
ارسال شده توسط sportkids در تاریخ جمعه ، ۱۰ خرداد ۱۳۹۲
سازمان

اصفهان- معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه سبک زندگی در دنیای امروز به سمت آسیب زایی رفته است، گفت: باید برای تعریف و بازسازی سبک های صحیح زندگی در جامعه بکوشیم.

ˈسعید صادقیˈ روز دوشنبه در آیین افتتاح اولین خانه بازیها و ورزش کودکان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: خانواده ها تعریف درستی از سبک زندگی ندارند و زندگی ها از حالت هسته ای خارج شده و به صورت پیله ای درآمده است.


 
خانه بازی و ورزش های کودکان در استان اصفهان افتتاح شد
ارسال شده توسط sportkids در تاریخ جمعه ، ۱۰ خرداد ۱۳۹۲
عفت نجف پور

 

اصفهان- نخستین بار در کشور خانه بازی و ورزشهای کودکان به صورت تخصصی در استان اصفهان افتتاح شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا این خانه بازی که بیش از یکسال پیش طرح آن ارائه شده بود امروز در مجموعه ورزشی ˈامیریهˈ شهرک امیرحمزه شهرستان اصفهان افتتاح شد.

خانه بازی و ورزشهای کودکان از سوی کمیته بازی ها و ورزش های کودکان هیات ورزشهای همگانی و اداره کل بهزیستی استان راه اندازی شده است.

 
نجف پور در گفتگو با خبرگزاری مهر
ارسال شده توسط sportkids در تاریخ جمعه ، ۱۰ خرداد ۱۳۹۲
مصاحبه ايسنا

 

ورزش را باید در کودکان اصفهانی نهادینه کنیم

اصفهان – خبرگزاری مهر: رئیس کمیته ورزش و بازی‌های کودکان هیئت ورزش‌های همگانی استان اصفهان از نهادینه کردن ورزش در کودکان خبر داد و گفت: وجود 40 هزار کودک در یک هزار و 200 مهدکوک استان اصفهان ظرفیت بسیار خوبی برای نهادینه کردن ورزش در کودکان است.

عفت نجف پور در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در کل استان اصفهان 1200مهد کودک وجود دارد که پس از تهران و خراسان رضوی رتبه سوم را در کشور به خود اختصاص داده، اظهار داشت: در حالیکه در این تعداد مهد کودک بیش از 40هزار کودک حضور دارند، می‌توانیم با جامعه هدف قرار دادن کودکان 5 تا 6 ساله ورزش کردن را در کودکان نهادینه کنیم.کلید واژه های مطلب:

ورزش

|

 
خانه ورزش های کودکان، مهارت های حرکتی پایه را آموزش می دهد
ارسال شده توسط sportkids در تاریخ جمعه ، ۱۰ خرداد ۱۳۹۲
سازمان

 

اصفهان- رییس کمیته ورزش ها و بازی کودکان هیات ورزشهای همگانی استان اصفهان گفت: کودکان در خانه ورزش و بازی، مهارت های حرکتی پایه را آموزش می بینند.

عفت نجف پورˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مطالب ارتقاء دهنده رشد ذهنی و خلاقیت کودکان و نیز ورزش های اصولی و پایه با یکدیگر تلفیق شده و در این خانه به کودکان ارائه می شود. وی تصریح کرد: در خانه بازی ها و ورزشهای کودکان ایستگاه های سنجش جسمی، تمرکز، تعادل، چابکی، سلامت و حرکات پایه دایر بوده و کودکان در قالب بازی و ورزش مهارت های خود را افزایش می دهند.

رییس کمیته ورزش ها و بازی کودکان افزود: با آغاز فعالیت های ورزشی تخصصی در سنین کودکی می توانیم به داشتن جامعه ای سالم در آینده امیدوار باشیم.

وی یکی از راههای انتقال آموزش و مفاهیم را از طریق بازی و ورزش عنوان کرد و گفت: با این روش کودکان در محیطی شاد و جذاب آموزش ها را بهتر و تاثیرگذارتر فرا میگیرند. 
 << 
خرداد ۱۳۹۸
 >> 
ش ی د س چ پ ج
۱ ۲ ۳
۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷
۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴
۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱

کلیه حقوق اطلاعات اختصاصی این سایت برای کمیته بازیها و ورزش کودکان محفوظ می باشد