لوگو مهد کودک سیب

به نام پروردگار مهربان
سلامی در پیچش یک لبخند


سالهای زیادی را به امید چنین روزی گذراندم. زیباترین لحظه هایم همراهی با بچه های معصومی است که هنوز در آغاز راه زندگی و یادگیری قرار دارند و بزرگترین آرزویم شنیدن صدای خنده و شادی کودکان است.
صداقت و راستگویی بچه ها، شیطنت های کودکانه و البته استعدادهای بالقوه بسیاری که دارند همواره برایم شیرین و لذت بخش بوده است .
از آنجاییکه خود نیز شاغلم دغدغه ها و وسواس والدین را در انتخاب یک مهد کودک خوب برای فرزند دلبندشان شاهد بوده ام.
اکنون بزرگترین خوشبختی من وجود همسری همراه و دلسوز با بیش از سی سال تجربه در ادارات آموزش و پرورش است که مرا در رسیدن به هدفی والا و ارزشمند، خالصانه یاریگر بوده و می باشد.
خدای را سپاس که توفیق یافتیم با بهره گیری از تجارب ارزنده و کارشناسانه در آموزش و پرورش خالصانه سرمایه عمر زندگی خود را در تاسیس «مرکز پیش دبستانی و مهد کودک سیب» مصروف نموده و خود را موظف به فراهم آوردن بهترین امکانات و شرایط تفریحی - آموزشی کودکان دانسته ایم.
دراین راه از تجارب و علم صاحب نظران بسیاری استفاده بردیم تا به حول و قوه الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) پدیدآورنده خدمات نوین و برتر در این عرصه باشیم.
ما برای ارائه بهترین خدمات، امکانات و فضای مفرح و علمی سرمایه گذاری کرده و بنای عمل را «اخلاق، علم و تجربه» گذاشتیم. مرکز پیش دبستانی و مهد کودک سیب می کوشد تا با استفاده از کادر مدیریتی با سابقه آموزش و پرورش کارشناسان علوم تربیتی و مشاوره، با به کارگیری مربیان کارآزموده و صبور، در ارتقای مهارت های زندگی نونهالان و فرزندان دلبندتان برای آمادگی ورود به دبستان با موفقیت کامل از هیچ کوششی دریغ ننماید.

ان شاء الله

 

و من الله توفیق

مرضیه شربت دار - غلامرضا شربت دار


خوش آمدید
نظرخواهی
آیا اطلاعاتی که هم اکنون روی وبسایت موجود است، کافی است؟

تعداد آرا: (15)
تعداد نظرات (0)
استخدام
تقویم
 << 
بهمن ۱۳۹۸
 >> 
ش ی د س چ پ ج
۱ ۲ ۳ ۴
۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱
۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸
۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵
۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰